Sorsoltak a Bajnokok Ligájában
Ma délelőtt Bécsben elkészítették a Bajnokok Ligája sorsolását, csapatunk a D csoportba került.
Fotók: Sólya Eliza
Új rendszerben, hat négycsapatos csoportban küzd majd 24 együttes a 2026–2027-es Bajnokok Ligája-szezonban.
Pénteken délelőtt Bécsben megtartották a sorsolást, csapatunk a D csoportba kapott besorolást.
Három ellenfelünk a következő: Sporting Clube de Portugal (portugál), GOG (dán), IFK Kristianstad.
A csoportküzdelmek szeptemberben kezdődnek. Az első két helyezett jut tovább, míg a harmadik és negyedik helyezett az Európa-ligában folytatja szereplését.
A versenyrendszerről és ellenfeleinkről hamarosan további részletekkel jelentkezünk.
A sorsolást rövidesen értékeli Michael Apelgren, Mario Sostaric és Bánhidi Bence.
.png)



















.jpg%3Fw%3D484%26h%3D324&w=640&q=100)
.jpg%3Fw%3D592%26h%3D396&w=640&q=100)







