Skaliczki László Török Bódog-emlékdíjas
Kedden a Magyar Kézilabda Szövetség küldöttgyűlésén adták át a Török Bódog-emlékdíjat, amelyet klubunk egykori játékosa, első Bajnokcsapatunk mestere, Skaliczki László vehetett át.
Fotók: Magyar Kézilabda Szövetség
Gratulálunk!
Hatalmas büszkeség ez közösségünk, a #HandballFamily számára. Egykori játékosunk és első Bajnokcsapatunk vezetőedzője méltó és rangos elismerésben részesült, amikor átvehette a Török Bódogról – a magyar kézilabda kiemelkedő alakjáról – elnevezett díjat.
A kitüntetést kedden, a szövetség küldöttgyűlésén adták át, ünnepélyes keretek között.


























