Rendkívül izgalmas mérkőzést játszott U21-es akadémiai csapatunk a másodosztály zárófordulójában Debrecenben. A végén erőt és határozottságot mutattak, kitartásuknak köszönhetően 36–33-ra győzték le a végig küzdő hazaiakat.
U21-es csapatunk nagyot küzdve ledolgozta félidei hátrányát, és 26–26-os döntetlent ért el a Vecsési KKFT ellen a felnőtt másodosztály utolsó előtti fordulójának zárómérkőzésén.
Ezen a héten a felnőtt és a korosztályos bajnokságok is szünetelnek, a legjobbak a válogatottakkal készülnek. Büszkén számolunk be róla: tizenkét játékosunk kapott meghívót a válogatott edzőtáborokba.
A következő idényt már biztosan az első osztályban kezdő Dabas otthonában U21-es gárdánk a kezdeti bizonytalankodás után átvette az irányítást, és jó ritmusú, magabiztos játékkal 43–37-re győzött.
Döntetlen első félidő után U21-es csapatunk hátrányba került a feljutásért küzdő Egerrel szemben. Nagy küzdelem után, Vidovenyecz Máté időn túli hetesével sikerült egyenlíteniük a 34–34-re végződő csatában.
Végletekig kiélezett, fordulatos mérkőzésen, Radvánszki Attila utolsó perces védése után 33–34-re győzött akadémiai U21-es csapatunk a DVTK vendégeként.
U21-es akadémiai csapatunk a Mezőkövesdi KC gárdája ellen lép pályára szombaton 17 órakor a Ludányi Márton sportcsarnokban az NB I/B huszonötödik fordulójában.
Hiába vezetett jóformán végig akadémiánk U21-es csapata az NB I/B-ben a Salgótarján otthonában, a hazaiak az utolsó másodpercben döntetlenre mentették a meccset (33–33).