Az 50. meccsünk következik a PICK Arénában

Szombat 18 órakor a K&H férfi kézilabda ligában a Fejér B.Á.L. Veszprém együttesét fogadjuk. Ez lesz az 50. meccsünk a PICK Arénában.

Szép jubileumhoz érkezünk. Szombat 18 órakor az 50. meccsünket vívjuk a csodás otthonunkban, a PICK Arénában. A K&H férfi kézilabda liga 17. fordulójában a Fejér B.Á.L. Veszprém lesz az ellenfelünk.

A vendégek jelenleg az utolsó, 14. helyen állnak a tabellán, a lejátszott tizenhat meccsen kétszer nyertek és tizennégyszer vereséget szenvedtek. A Budakalászt (28–29) idegenben, az Egert (24–21) pedig hazai pályán győzték le.

Az őszi veszprémi meccsen 17–13-as félidő után 34–26-ra nyertünk. Eddig hét meccset játszottunk velük az NB I-ben és mind a hetet megnyertük. Először 2020. szeptember 11-én találkoztunk, az újszegedi sportcsarnokban 28–25-re nyertünk. A PICK Aréna gólcsúcsát éppen a „kis Veszprém” ellen tartjuk, idén április 22-én 46–30-ra győztük le őket.

Mivel az ötvenedik meccsünket vívjuk, így 50 tiszteletjegyet adtunk át a Kiss Csillag Közhasznú Egyesületnek, amelynek tagjai velünk szurkolnak majd a szombati találkozón, de meghívtuk 50 egészségügyi dolgozót és 50 bordányi kisdiákot is.

A PICK Szeged Zrt. ismét sok-sok meglepetéssel készül, a félidőben pedig visszatér a „Nagy dobás” játékunk.

A szombati találkozót követően jövő szerdán az utolsó hazai csoportmeccsünket vívjuk a német THW Kiel ellen. A rangadóra már megkezdődött a jegyértékesítés, megnyitottuk a felső szektorokat is. Online ITT lehet belépőt vásárolni, a személyes vásárlásról ITT lehet bővebb információt beszerezni.