UTÁNPÓTLÁS HÍREK

Szilágyi Benjámin Eb-ezüstérmes lett strandkézilabdában

2019.07.01. 20:32:00

Klubunk játékosa, Szilágyi Benjámin az U17-es strandkézilabda-válogatottal ezüstérmes lett a lengyelországi Star Jablonkiban rendezett Európa-bajnokságon. Az első hely mindössze egy ponton múlt, Horvátország szétlövéssel bizonyult jobbnak.

Lezártuk a szezont

2019.06.19. 16:23:00

Évek óta hagyomány klubunknál, hogy a szezon végén utánpótlás csapataink, játékosaink, edzőink és a szülők együtt, közösen zárják le a hosszú, sikeres idényt.

Vladan Jordovics lesz utánpótlásunk szakmai igazgatója

2019.06.17. 12:56:00

Herbert Gábor távozik a PICK SZEGED utánpótlás szakmai igazgatói posztjáról. Utódja Vladan Jordovics lesz, aki évekig dolgozott már Magyarországon.

Békés Kupa: második helyen végeztek az U12-esek

2019.06.17. 12:50:00

Június második hétvégéjén egyik U12-es csapatunk a Békés Kupán szerepelt Békésen, ahol Juhászné Miklós Melinda tanítványai a második helyen végeztek. A torna legjobbjátékosának Kis Bendegúz Gyulát választották meg.

Pünkösd Kupa: tornagyőztes U13-as csapatunk!

2019.06.13. 00:21:00

A Tarján községben rendezett Pünkösd Kupán Balda Ákos tanítványai az U13-asok között tornagyőztesek lettek három magabiztos sikerüknek köszönhetően. A torna legjobb játékosának csapatunkból Német Márkot választották meg.

PickBall U14: tornagyőztesek lettünk!

2019.06.11. 11:23:00

Az újszegedi sportcsarnokban rendeztük meg a szezon utolsó PickBall utánpótlás fiú kézilabda-tornáját, amelyen klubunk U14-es csapata hibátlan teljesítménnyel végzett az élen.

U15-ös I. osztály: ezüstérmesek lettünk!

2019.06.01. 21:54:00

Klubunk U15-ös I. osztályban szereplő csapata az utolsó fordulóban aratott kötelező, két győzelmének és két riválisának döntetlenje miatt a tabella második helyén végzett.

U11: ezüstérmet szereztünk a Ferencváros otthonában

2019.05.28. 00:16:00

Az elmúlt hétvégén a budapesti Elek Gyula Arénában rendezték meg az Albert Flórián U11-es fiú kézilabdatornát. Mandl Alice tanítványai a második helyen végeztek, a torna gólkirálya csapatunkból Matics Dávid lett.

U13: szép megoldásokkal zártunk

2019.05.27. 13:08:00

Az U13-as Badó László régió utolsó fordulójában Balda Ákos fiataljai Mórahalmon léptek pályára, ahol két magabiztos sikert arattak. Eredmények:

U15-ös III. osztály: első helyen zártuk az alsóházat

2019.05.27. 11:47:00

Pertics Piroska tanítványai Orosházán két győzelemmel zárták az U15-ös III. osztály Badó László régiójának alsóházi rájátszását, amelyben a tabella első helyén fejezik be a szezont. PICK SZEGED – Gyulai SE 26–13 (11–4)