UTÁNPÓTLÁS HÍREK

NB II: méltó búcsút vettünk a bajnoki évtől

2019.05.20. 16:10:00

Tizenhét gólos sikerrel zárta az NB II Délkeleti csoportjának küzdelmeit bajnokcsapatunk, a PICK SZEGED U23. Felföldi István SE – PICK SZEGED U23 25–42 (10–19)

Serdülő I. osztály: megnyertük az alapszakaszt

2019.05.20. 14:46:00

Győzelemmel zárta I.-es csapatunk a Serdülő I. osztály Keleti csoportját, így az élen végzett a tabellán. Szombaton már a négyes döntőben szerepelnek majd Szabó Levente tanítványai.

Serdülő I. osztály: harciasan és bátran kézilabdáztunk

2019.05.17. 13:23:00

Goór Róbert tanítványai a listavezető Békés elleni döntetlennel zárták a Serdülő I. osztály Keleti csoportjának küzdelmeit, a tabella negyedik helyén végeztek.

Ifjúsági II. osztály: hatgólos hátrányból felállva ikszeltünk

2019.05.17. 13:00:00

Hátrányból felállva döntetlennel zártuk a bajnokságot az Ifjúsági II. osztályban hazai pályán a Dunakeszi ellen. PICK SZEGED II. – VS Dunakeszi 34–34 (14–18)

Ifjúsági I. osztály: elmaradt a keménység védekezésben

2019.05.17. 11:03:00

Hétgólos vereséggel zártuk az Ifjúsági I. osztály alapszakaszát hazai pályán, ez a végeredmény azonban nem befolyásolta már tabellán elfoglalt helyünket, az élen jutottunk be a négyes döntőbe.

U10: lelkesen játszottunk Deszken

2019.05.14. 14:57:00

Az elmúlt hétvégén az U10-es korosztályú fiataljaink Deszken szerepeltek. Nagy Zoltán és Bucsányi Ibolya tanítványai orosházi, makói, balástyai és pusztamérgesi fiatalokkal mérték össze tudásukat.

U14-es I. osztály: végig diktáltuk a tempót

2019.05.14. 14:26:00

Teimel Róbert tanítványai Tarján községben győztek két mérkőzésen az U14-es I. osztály felsőházának hétvégi fordulójában, így az utolsó hétvége előtt a harmadik helyet foglalják el a tabellán jobb gólkülönbségünknek köszönhetően a Békéssel szemben.

U12: befejeztük a bajnokságot Csongrádon

2019.05.14. 13:57:00

A Gyermekbajnokság U12-es kiírásában az utolsó fordulót az elmúlt hétvégén Csongrádon rendezték meg, ahol három csapatunkból kettő egymással is megküzdött. Eredmények:

U15-ös III. osztály: egymást segítve nyertek

2019.05.14. 13:27:00

Újabb két mérkőzésünket megnyertük a Gyermekbajnokság U15-ös III. osztályának Alsóházában, ezúttal Gyulán, így egypontos előnnyel vezetjük a tabellát a Kiskunmajsával szemben az utolsó forduló előtt

NB II: megnyertük a bajnokságot!

2019.05.13. 11:40:00

Legyőztük itthon a Békéscsabát az NB II Délkeleti csoportjának utolsó előtti fordulójában, míg a Köröstarcsa hétgólos vereséget szenvedett Csongrádon, így az utolsó mérkőzések eredményeitől függetlenül, már biztosan megnyertük a bajnokságot.