UTÁNPÓTLÁS HÍREK

Szentesen jártunk az U15-ös területi bajnokságban

2019.09.18. 11:20:00

Két vereséggel kezdték Pertics Piroska edző tanítványai az U15-ös területi bajnokságot. Frissen formálódó csapatunk a Csongrád és a Tisza Volán ellen maradt alul Szentesen.

Serdülő I. osztály: nyertünk, de újabb játékosunk szenvedett súlyos bokasérülést

2019.09.16. 14:45:00

Második győzelmét szerezte meg a harmadik fordulóban II.-es csapatunk a serdülő I. osztályban, mivel a Debrecent hazai pályán 32–24-re felülmúlta.

U15-ös I. osztály: Balmazújvárosban megkezdtük a bajnokságot

2019.09.16. 14:30:00

Egy-egy győzelemmel és vereséggel tért haza a Gyermekbajnokság U15-ös I. osztály B csoportjának első fordulójáról Balmazújvárosból csapatunk. A Békés ellen a kimaradt gólhelyzetek megbosszulták magukat, a házigazda ellen viszont megérdemelt sikert arattunk.

NB II: döntetlennel kezdtünk Békéscsabán

2019.09.16. 14:03:00

25–25-ös döntetlennel kezdte szereplését csapatunk az NB II-es felnőtt bajnokság Délkeleti csoportjában Békéscsabán. Békéscsaba DKSE – PICK SZEGED U23 25–25 (13–13)

Szabó Levente a fiú serdülő válogatott edzője lett

2019.09.14. 14:33:00

A Magyar Kézilabda-szövetség Elnöksége véglegesítette az utánpótlás-válogatottak szakmai stábját a 2019-2020-as idényre. Klubunk edzője, Szabó Levente a serdülők edzője lett, míg nyáron leköszönt utánpótlás szakmai igazgatónk, Herbert Gábor az junioroknál kapott megbízást.

Ifjúsági II. osztály: dicséret illeti a fiúkat

2019.09.13. 23:54:00

Kiélezett mérkőzés végén győzelemmel indítottak Szabó Péter tanítványai az ifjúsági II. osztály Keleti csoportjában, a Mezőkövesdet múlták felül 24–23-ra.

Ifjúsági I. osztály: sok technikai hiba ellenére 30 gólt lőttünk

2019.09.12. 22:30:00

Bár eddig lejátszott mérkőzései közül most talált be legkevesebbszer, így is nyolcgólos sikert aratott csapatunk az ifjúsági I. osztályban, miután 29–21-re nyert a Békés ellen.

Serdülő I. osztály: bátran és jól játszott I.-es csapatunk

2019.09.11. 11:12:00

Goór Róbert fiataljai harmadik győzelmüket szerezték meg fölényes, hazai sikerükkel itthon a Békés ellen, amellyel a tabella élén állnak plusz harmincas gólkülönbséggel.

Serdülő I. osztály: meglett az első győzelme II.-es csapatunknak

2019.09.11. 10:52:00

A serdülő I. osztály Keleti csoportjának második fordulójában megszerezte első sikerét a II.-es csapatunk, miután hazai környezetben az Elektromost 35–29-re felül múlta.

Gólkirályi címmel tértünk haza Veszprémből

2019.09.09. 14:44:00

Klubunk egyik U14-es és U12-es csapata az elmúlt hétvégén a veszprémi Telekom Veszprém Cupon vett részt. A négy-négy együttes közül mindkét korosztályban a harmadik helyen végeztünk. Az U12-esek társgólkirálya Ábrahám Róbert lett.