UTÁNPÓTLÁS HÍREK

U14-es I. osztály: nem szerepeltünk jól Gyöngyösön

2018.11.05. 14:49:00

Teimel Róbert tanítványai két vereséggel zárták az U14-es I. osztályú bajnokság gyöngyösi fordulóját. Eredmények:

Serdülő I. osztály: nehezen vettük fel a mérkőzés ritmusát

2018.11.01. 16:10:00

Újabb győzelemmel folytatta a Serdülő I. osztály bajnokságot a PICK SZEGED I. így Szabó Levente tanítványai az élmezőny elején, a második helyen állnak a tabellán.

Serdülő I. osztály: a jó döntések nagykülönbségű sikerhez vezettek

2018.11.01. 15:58:00

A Serdülő I. osztály Keleti csoportjában aratott győzelmével a PICK II. őrzi negyedik helyét a tabellán. PICK SZEGED II. – HE-DO B. Braun Gyöngyös 30–21 (12–13)

Ifjúsági I. osztály: magabiztos győzelemmel őriztük meg veretlenségünket

2018.11.01. 15:42:00

A PICK SZEGED Ifjúsági I. osztályú csapata magabiztos győzelmet aratott a DEAC ellen az Etelka sori sportcsarnokban, így őrzi veretlenségét és második pozícióját a tabellán.

U11: érik a munka gyümölcse

2018.11.01. 15:33:00

A PICK SZEGED Utánpótlás U11-es csapatai ezúttal hazai környezetben, a szegedi Csonka-tornateremben léptek pályára. Mandl Alice és Bucsányi Ibolya tanítványai hibátlanul zártak.

U15-ös III. osztály: az ilyen meccsből lehet tanulni

2018.10.30. 11:05:00

Egy győzelemmel és egy vereséggel tért haza Kiskunmajsáról a PICK SZEGED Utánpótlás U15-ös III. osztályú csapata. Eredmények:

U13: kifejezetten jó meccset játszottunk a Kecskeméttel

2018.10.29. 14:26:00

Az U13-as Badó László régióban Balda Ákos tanítványai az algyői fordulót két sikerrel zárták. A Kecskemétet 23–20-ra, a Makót 26–11-re győzték le a fiúk. Eredmények:

U15-ös I. osztály: szoros és könnyebb sikereket arattunk

2018.10.29. 14:03:00

Az U15-ös I. osztály negyedik fordulójában Kecskeméten kézilabdáztak Mandl Gábor tanítványai. A Gyöngyöst szoros, míg a Salgótarjánt könnyebb találkozón győzték le. Eredmények:

Marczika Barnabás ifjúsági olimpián járt

2018.10.26. 20:36:00

A PICK Szeged Utánpótlásban nevelkedő 17 éves kapus, Marczika Barnabás a Buenos Aires-i ifjúsági olimpián vett részt a fiú strandkézilabda-válogatottal, ahol végül az ötödik helyen végeztek. Játékosunk örömmel mesélt tapasztalatairól, a hosszú repülőútról, az argentin fővárosról és a vicces madridi várakozásukról is.

Serdülő I. osztály: két ellentétes félidő után nyertünk

2018.10.24. 11:33:00

Hamar nagy előnyre tettünk szert Balmazújvárosban a Serdülő I. osztály Keleti csoportjának 7. fordulójában, azonban a hazaiak a második játékrészben felzárkóztak, de végül nyerni tudtunk.