Meghívó a sükösdieknek (2026. 05. 26.)
Június 2-án, a K&H Liga döntőjének szegedi mérkőzésére különleges vendégeket várunk: a sükösdi Sugó tamburazenekart.
31 képFotók: Sólya Eliza


Klubunk meghívóját a bajnoki döntőre játékosunk, Bodó Ricsi kézbesítette a sükösdi tamburásoknak. Pörgesd végig az Útinapló formájában készült képgalériát arról, ahogyan Bodó Ricsivel meglepjük a fiatalokat, átadjuk nekik az ajándékjegyeket.




























































