Ugrás a fő tartalomraUgrás az oldal aljára

Janus Smárason: "Végig nagy szívvel küzdöttünk"

Sebastian Frimmel és izlandi irányítónk, Janus Smárason is hét gólt szerzett a döntő első mérkőzésén - utóbbi értékelte a találkozót a lefújás után.
Fotók: Sólya Eliza
Janus Smárason: "Végig nagy szívvel küzdöttünk"
Janus Smárason: "Végig nagy szívvel küzdöttünk"

Ötven perc alatt nyolc lövésből hét gól volt a 34-32-re elveszített One Veszprém HC elleni mérkőzésen Janus Smárason statisztikája, 30 esztendős játékosunk azonban érthető módon így is csalódottan válaszolt az újságírók kérdéseire a döntő első meccsét követően.

„Csalódott vagyok, hogy nem sikerült megnyernünk a mérkőzést. Sokáig vezettünk, és voltak lehetőségeink arra, hogy győzelemmel távozzunk, de végül a hazaiak nyerni tudtak. Szerdáig van néhány napunk, hogy jól felkészüljünk, kijavítsuk a hibákat, és jobb teljesítményt nyújtsunk hazai pályán, mint péntek este. Végig nagy szívvel küzdöttünk, az első félidőben ehhez szerintem remek játék is társult. Megmutattuk, mire vagyunk képesek csapatként. A második félidőben viszont már nem sikerült ugyanúgy folytatnunk – védekezésben és támadásban is javulnunk kell a második mérkőzésre. Szegeden, a szurkolóink előtt mindent megteszünk a győzelemért. Az a célunk, hogy jövő vasárnap újra itt legyünk Veszprémben a harmadik meccsen!” - mondta izlandi irányítónk a lefújás után.

Webshop termékek

Ugrás az oldal tetejére