Érzelmekkel teli utolsó meccs
A #kékek 200. adásában természetesen főszerepet kapott az idény utolsó mérkőzése, a bajnoki döntő szegedi összecsapása.
Megható eseményekben nem volt hiány az idény utolsó hazai bajnokiján, a bajnoki döntő második összecsapásán.
Felavattuk a Legendák Falát, köszöntöttük a 30 évvel ezelőtti bajnokcsapatot, elbúcsúztunk távozó játékosainktól, valamint az U16-os aranyérmes akadémiai együttest is ünnepeltük.
Nézd meg a #kékek által készített videót!
































