Ugrás a fő tartalomraUgrás az oldal aljára

Érzelmekkel teli utolsó meccs

A #kékek 200. adásában természetesen főszerepet kapott az idény utolsó mérkőzése, a bajnoki döntő szegedi összecsapása.

Megható eseményekben nem volt hiány az idény utolsó hazai bajnokiján, a bajnoki döntő második összecsapásán.

Felavattuk a Legendák Falát, köszöntöttük a 30 évvel ezelőtti bajnokcsapatot, elbúcsúztunk távozó játékosainktól, valamint az U16-os aranyérmes akadémiai együttest is ünnepeltük.

Nézd meg a #kékek által készített videót!

Neked ajánljuk

További videó típusú hírek

Webshop termékek

Ugrás az oldal tetejére