Ceglédre utazik az U21-es csapat


Az előzetes várakozásoknak megfelelően szoros mérkőzéseket vív a NB I/B mezőnyében U21-es gárdánk. Sajnos az utóbbi fordulókban kevés sikerélményt szereztek a #kiskékek. Szeptember végén a Békés kettő, a Százhalombatta három góllal bizonyult jobbnak nálunk idegenben, a múlt héten hazai pályán 28-28-as döntetlent játszottunk a PLER Budapest U21 együttese ellen.
A bajnoki tabella 11. helyét elfoglaló csapatunk ezeket az apró különbségeket igyekszik majd a maga javára fordítani a következő játéknapon. Ellenfelük, a Ceglédi KKSE egy ponttal és egy helyezéssel előzi meg őket, így győzelem esetén helyet cserélhet a két gárda.
A hazaiak győzelemmel kezdték a bajnokságot, majd zsinórban három vereséget szenvedtek, a Veszprém, a DEAC és a Vecsés is jobb volt náluk. Az előző fordulóban idegenben győzték le a tavaly még első osztályú Dabast, így egy javuló formában lévő ellenféllel néz majd szembe Szabó Levente alakulata.
A mérkőzés október 10-én, pénteken 18 órakor kezdődik Cegléden, a Gál József Sportcsarnokban.
Hajrá, #kiskékek!

