Gyöngyösön kezdünk az NB I-ben

Vissza
Gyöngyösön kezdünk az NB I-ben

A Magyar Kézilabda-szövetség elkészítette a férfi kézilabda NB alapszakaszának bajnoki programját. Egyelőre ez nem végleges, hiszen csapatunk a VELUX EHF Bajnokok Ligájában is szerepel, így változhatnak időpontok. Az biztos, hogy a második - az elsőben sz

FÉRFI KÉZILABDA NB I, AZ ALAPSZAKASZ SORSOLÁSA

1. FORDULÓ (augusztus 30.)                                
MOL-Pick Szeged–szabadnapos
Csurgó–Gyöngyös
Tatabánya–PLER
Balatonfüred–Mezőkövesd
Orosháza–Eger
Cegléd–Komló
Balmazújváros–Vác

2. FORDULÓ (szeptember 2.)                                
Vác–Cegléd
Komló–Orosháza
Eger–Balatonfüred
Mezőkövesd–Tatabánya
PLER–Csurgó
Gyöngyös–MOL-Pick Szeged
szabadnapos–Balmazújváros

3. FORDULÓ (szeptember 6.)
MOL-Pick Szeged–PLER
Csurgó–Mezőkövesd
Tatabánya–Eger
Balatonfüred–Komló
Orosháza–Vác
Cegléd–Balmazújváros
szabadnapos–Gyöngyös

4. FORDULÓ (szeptember 9.)
Cegléd–szabadnapos
Balmazújváros–Orosháza
Vác–Balatonfüred
Komló–Tatabánya
Eger–Csurgó
Mezőkövesd–MOL-Pick Szeged
PLER–Gyöngyös

5. FORDULÓ (szeptember 13.)
MOL-Pick Szeged–Eger
Csurgó–Komló
Tatabánya–Vác
Balatonfüred–Balmazújváros
Orosháza–Cegléd
Gyöngyös–Mezőkövesd
szabadnapos–PLER

6. FORDULÓ (szeptember 20.)
Orosháza–szabadnapos
Cegléd–Balatonfüred
Balmazújváros–Tatabánya
Vác–Csurgó
Komló–MOL-Pick Szeged
Eger–Gyöngyös
Mezőkövesd–PLER

7. FORDULÓ (szeptember 27.)
MOL-Pick Szeged–Vác
Csurgó–Balmazújváros
Tatabánya–Cegléd
Balatonfüred–Orosháza
PLER–Eger
Gyöngyös–Komló
szabadnapos–Mezőkövesd

8. FORDULÓ (október 4.)
Balatonfüred–szabadnapos
Orosháza–Tatabánya
Cegléd–Csurgó
Balmazújváros–MOL-Pick Szeged
Vác–Gyöngyös
Komló–PLER
Eger–Mezőkövesd

9. FORDULÓ (október 11.)
MOL-Pick Szeged–Cegléd
Csurgó–Orosháza
Tatabánya–Balatonfüred
Mezőkövesd–Komló
PLER–Vác
Gyöngyös–Balmazújváros
szabadnapos–Eger

10. FORDULÓ (október 18.)
Tatabánya–szabadnapos
Balatonfüred–Csurgó
Orosháza–MOL-Pick Szeged
Cegléd–Gyöngyös
Balmazújváros–PLER
Vác–Mezőkövesd
Komló–Eger

11. FORDULÓ (október 25.)
MOL-Pick Szeged–Balatonfüred
Csurgó–Tatabánya
Eger–Vác
Mezőkövesd–Balmazújváros
PLER–Cegléd
Gyöngyös–Orosháza
szabadnapos–Komló

12. FORDULÓ (október 28.)
Csurgó–szabadnapos
Tatabánya–MOL-Pick Szeged
Balatonfüred–Gyöngyös
Orosháza–PLER
Cegléd–Mezőkövesd
Balmazújváros–Eger
Vác–Komló

13. FORDULÓ (október 31.)
MOL-Pick Szeged–Csurgó
Komló–Balmazújváros
Eger–Cegléd
Mezőkövesd–Orosháza
PLER–Balatonfüred
Gyöngyös–Tatabánya
szabadnapos–Vác

14. FORDULÓ (november 15.)
szabadnapos– MOL-Pick Szeged
Gyöngyös–Csurgó
PLER–Tatabánya
Mezőkövesd–Balatonfüred
Eger–Orosháza
Komló–Cegléd
Vác–Balmazújváros

15. FORDULÓ (november 22.)
Cegléd–Vác
Orosháza–Komló
Balatonfüred–Eger
Tatabánya–Mezőkövesd
Csurgó–PLER
MOL-Pick Szeged–Gyöngyös
Balmazújváros–szabadnapos

16. FORDULÓ (november 29.)
PLER–MOL-Pick Szeged
Mezőkövesd–Csurgó
Eger–Tatabánya
Komló–Balatonfüred
Vác–Orosháza
Balmazújváros–Cegléd
Gyöngyös–szabadnapos

17. FORDULÓ (december 6.)
szabadnapos–Cegléd
Orosháza–Balmazújváros
Balatonfüred–Vác
Tatabánya–Komló
Csurgó–Eger
MOL-Pick Szeged–Mezőkövesd
Gyöngyös–PLER

18. FORDULÓ (december 9.)
Eger–MOL-Pick Szeged
Komló–Csurgó
Vác–Tatabánya
Balmazújváros–Balatonfüred
Cegléd–Orosháza
Mezőkövesd–Gyöngyös
PLER–szabadnapos

19. FORDULÓ (december 13.)
szabadnapos–Orosháza
Balatonfüred–Cegléd
Tatabánya–Balmazújváros
Csurgó–Vác
MOL-Pick Szeged–Komló
Gyöngyös–Eger
PLER–Mezőkövesd

20. FORDULÓ (február 7.)
Vác–MOL-Pick Szeged
Balmazújváros–Csurgó
Cegléd–Tatabánya
Orosháza–Balatonfüred
Eger–PLER
Komló–Gyöngyös
Mezőkövesd–szabadnapos

21. FORDULÓ (február 14.)
szabadnapos–Balatonfüred
Tatabánya–Orosháza
Csurgó–Cegléd
MOL-Pick Szeged–Balmazújváros
Gyöngyös–Vác
PLER–Komló
Mezőkövesd–Eger

22. FORDULÓ (február 21.)
Cegléd–MOL-Pick Szeged
Orosháza–Csurgó
Balatonfüred–Tatabánya
Komló–Mezőkövesd
Vác–PLER
Balmazújváros–Gyöngyös
Eger–szabadnapos

23. FORDULÓ (február 28.)
szabadnapos–Tatabánya
Csurgó–Balatonfüred
MOL-Pick Szeged–Orosháza
Gyöngyös–Cegléd
PLER–Balmazújváros
Mezőkövesd–Vác
Eger–Komló

24. FORDULÓ (március 3.)
Balatonfüred–MOL-Pick Szeged
Tatabánya–Csurgó
Vác–Eger
Balmazújváros–Mezőkövesd
Cegléd–PLER
Orosháza–Gyöngyös
Komló–szabadnapos

25. FORDULÓ (március 9.)
szabadnapos–Csurgó
MOL-Pick Szeged–Tatabánya
Gyöngyös–Balatonfüred
PLER–Orosháza
Mezőkövesd–Cegléd
Eger–Balmazújváros
Komló–Vác

26. FORDULÓ (március 13.)
Csurgó–MOL-Pick Szeged
Balmazújváros–Komló
Cegléd–Eger
Orosháza–Mezőkövesd
Balatonfüred–PLER
Tatabánya–Gyöngyös
Vác–szabadnapos

Közzétéve: 2015.07.14.

TOVÁBBI HÍREK

2019
03/24
BL: nyertünk Plockban, kétgólos előny a visszavágóra

10–10-es félidő után 22–20-ra nyertünk az Orlen Wisla Plock ellen a VELUX EHF Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, így kétgólos előnnyel várhatjuk a jövő vasárnapi visszavágót.

2019
03/23
Megérkeztünk Plockba! Meccsre fel!

Csapatunk szerencsésen megérkezett Plockba. Vasárnap 16 órakor a VELUX EHF Bajnokok Ligájában lépünk pályára. Tét a legjobb nyolc közé jutás, a visszavágót jövő vasárnap rendezik.

AZ ÖSSZES HÍR