Guten Tag Kiel!

Szerencsésen megérkezett csapatunk Németországba, Kielbe. Vasárnap 19.30-kor a VELUX EHF Bajnokok Ligája negyeddöntőjének a visszavágóján a THW Kiel ellen csatázunk.

Minden rendben volt, az út nem volt rövid, de ilyen a profik élete, a játékosok már hozzászoktak, hogy sokat kell utazni. 16 óra után néhány perccel érkeztünk meg a csodaszép környezetben található Maritim Hotelbe. Reggel 5.40-kor indultunk a sportcsarnoktól. Szeged-Budapest-Frankfurt-Hamburg-Kiel volt az útvonal.

A szobákból varászlatos a kilátás, közvetlenül a tengerpart mellett helyezkedik el a hotel. A játékosok a megérkezés után pihenőre tértek, 18.30-tól következik a tréning a meccshelyszínen, a Sparkassan-Arenaban.

Közzétéve: 2015.04.18.