Március 13-án játszunk Mannheimben

Vissza
Március 13-án játszunk Mannheimben

Biztossá vált a Löwen elleni BL-meccsek időpontja.

Biztossá vált a Rhein-Neckar Löwen elleni BL-nyolcaddöntők időpontja: az első találkozót március 13-án, pénteken 19 órától rendezik Mannheimben, a SAP Arenában, míg a visszavágóra március 22-én, vasárnap 17.15-kor kerül sor az újszegedi sportcsarnokban. A hazai mérkőzéssel és a jegyárusítással kapcsolatban hamarosan bővebb információkat is közlünk.

Változott egy bajnokink időpontja is: a MOL-Pick Szeged-Orosházi FKSE LINAMAR találkozó március 4-én, szerdán 18 órától lesz. Jegyek holnaptól vásárolhatók a jegymester.hu oldalon, személyesen pedig a meccs napján 16 órától.

Közzétéve: 2015.02.26.

TOVÁBBI HÍREK

2023
06/05
Kedden kezdődik a döntő 3. mérkőzésére a jegyértékesítés

Pénteken 20.30-kor a K&H férfi kézilabda liga döntéjének harmadik, mintent eldöntő mérkőzésére a PICK Arénában kerül sor. Jegyinformációk az árusítással kapcsolatosan.

2023
06/05
Pénteken jön a mindent eldöntő mérkőzés

34–27-es vereséget szenvedtünk a K&H férfi kézilabda liga döntőjének második meccsén a Telekom Veszprém otthonában, így péntek 20.30-kor a PICK Arénában következik a mindent eldöntő meccs.

AZ ÖSSZES HÍR