Őszi szezonbérletek megújítása november 21-től

Vissza
Őszi szezonbérletek megújítása november 21-től

Hamarosan kezdődik az őszi szezonbérletek megújítása. Új tavaszi szezonbérletek vásárlására december 1-től lesz lehetőség.

Azon szurkolóink részére, akik a 2022/2023-as idény őszi félévére vásárolták meg bérleteiket, hamarosan indul a bérletmegújítás a tavaszi szezonra. Bérleteink minden hazai (NB I, Magyar Kupa, Bajnokok Ligája) mérkőzésre érvényesek, megvásárlásával 20% kedvezménnyel tudjátok mérkőzéseinket látogatni.

A 2022/2023 őszi bérletek megújítására november 21-én 15.00 órától lesz lehetőség.
 
Új bérleteseink számára a vásárlási időszak december 1-jén, 10.00 órakor kezdődik. Mindkét időszakban a jegymester.hu felületén, valamint a PICK Aréna jegypénztáraiban is egyszerre elérhetőek a tavaszi szezonbérletek.

Online megújítás, értékesítés

Ahogy nyáron, úgy ezúttal is lehetőség van a bérletek megújítására, valamint megvásárlására is a jegymester felületén keresztül. Azon bérlettulajdonosokat, akik 2022 nyarán pénztárban vásárolták a bérleteiket, a bérletük vonalkódja alapján azonosítja a rendszer, így ők sem maradnak le az online megújítás lehetőségéről. Azok számára nincs külön teendő az azonosításhoz, akik korábban is online vásárolták meg a bérletüket.

Az online bérletmegújítás menete:

- Amennyiben pénztárban vásároltad a bérleted, úgy egy regisztrációs felületre továbbít a jegymester.hu. A regisztráció folyamán a bérleted vonalkódját fogja kérni a rendszer, mely megadása után ez már az új felhasználói fiókodhoz lesz rendelve, így jogosulttá válsz a bérleted megújítására.
- Amennyiben online vásároltad a bérletedet, úgy csak lépj be a jegymester.hu-n a felhasználói fiókodba és máris látni fogod a bérleted megújításának lehetőségét.

Mind online, mind pedig a PICK Aréna jegypénztáraiban november 21. 15.00 órától elérhető a bérletek megújítása. Fontos, hogy a korábbi helyeiteket december 1. 8.00 óráig tartjuk fent. Ezt követően a korábban foglalt helyek felszabadításra kerülnek, így mindenki számára elérhetővé válnak.

Tavaszi bérleteink 2023. februártól érvényesek, így a novemberben és decemberben rendezett hazai mérkőzésekre még az őszi szezonbérletekkel tudtok belépni!

2022/2023 őszi szezonbérlettel a december 10-én megrendezésre kerülő Csurgó elleni mérkőzésig tudtok belépni az Arénába.

2022/2023 tavaszi szezonbérletek a 2023. február 15-i Kiel találkozótól kezdődően érvényesek.

Személyesen az alábbi időpontokban van lehetőség a bérletek megújítására:

PICK Aréna jegypénztár
november 21. hétfő: 15:00-18:00 óra között

PICK Aréna szurkolói bolt
november 22. kedd: 10:00-12:00 és 13:00-18:00 között

PICK Aréna jegypénztár a Celje mérkőzés előtt
november 23. szerda: 15:30-19:30 között

PICK Aréna szurkolói bolt:
november 24. csütörtök: 10:00-12:00 és 13:00-18:00 között
november 25. péntek: 10:00-12:00 és 13:00-18:00 között

PICK Aréna jegypénztár a NEKA mérkőzés előtt
november 26. szombat: 15:30-19:00 között

PICK Aréna szurkolói bolt:
november 29. kedd: 10:00-12:00 és 13:00-18:00 között
november 30. szerda: 10:00-12:00 és 13:00-18:00 között

A legkényelmesebb vásárlási élmény érdekében válasszátok az online megújítás lehetőségét, így bárhonnan sorban állás nélkül hosszabbíthatjátok meg az őszi bérleteteket. Az online meghosszabbított vagy vásárolt bérleteket a PICK Aréna szurkolói boltjában vagy jegypénztáraiban van lehetőség átvenni, vagy klubunk a Magyar Postával kézbesíti, így különösen fontos, hogy megfelelő adatokat adjatok meg a vásárlás során. A kézbesítés költségét klubunk vállalja, így extra költséget sem kell ezért fizetnetek. A bérletek postázása vásárlástól számított 3 munkanapon belül történik ajánlott küldeményként. Online megújítás, vagy vásárlás során a jegymester.hu jutalékot számít fel (bruttó 360 Ft bérletenként). Bérletmegújítás során azokat a helyeket tudjátok csak elérni, ahová a bérleteitek szólnak, így szabad helyekre vásárolni nem tudtok, csak újítani, azt is csak egy, még érvényes, megújítatlan vonalkód ellenében.

Amennyiben személyesen szeretnétek megváltani vagy hosszabbítani bérleteteket, úgy hozzátok magatokkal a kitöltött regisztrációs lapot, melyet az alábbi linkről tudtok letölteni: ITT

Bérleteink névre szólóak, nem átruházhatóak.

Új tavaszi szezonbérlet vásárlására december 1-től lesz lehetőség online és személyesen. A helyszíni bérletértékesítés a PICK Aréna szurkolói boltjában lesz elérhető keddtől péntekig 10:00-12:00 és 13:00-18:00 óra között, szombaton 10:00-14:00 óra között, mérkőzésnapokon pedig a jegypénztárakban.

Regisztrációs bérletek

Kedvezményes, regisztrációs bérletek megújítására és vásárlására 6 éven aluli gyermekek, valamint mozgáskorlátozott szurkolóink számára van lehetőség. 6 éven aluli gyermek számára, amennyiben külön helyet szeretnétek fenntartani, úgy teljes árú bérlet megvásárlása továbbra is szükséges.
A regisztrációs bérletek kizárólag a PICK Aréna szurkolói boltjában és jegypénztáraiban, 1000 Ft-ért elérhetőek az erre jogosító igazolvány felmutatásával.
A hosszabbítási és az új vásárlási időszakok a regisztrációs bérletekre is vonatkozik, így azok hosszabbítására november 21-től, míg újak vásárlására december 1-től van lehetőség.

Szektorok, bérletárak


VIP bérletek

A VIP bérleteink (105-ös, 204-es és 206-os szektorok) sem online, sem pedig a jegypénztárainkban nem elérhetőek. Amennyiben VIP hospitality ajánlataink kapcsán érdeklődnétek, úgy kérjük, hogy a vip.arena@pickhandball.hu e-mail címen jelezzétek szándékotokat.

Korlátozások nélkül

Kiemelten fontos számunkra szurkolóink valamint a #HandballFamily minden tagjának egészsége és biztonsága, így a PICK Aréna látogatása során a mindenkori jogszabályoknak való megfelelés elengedhetetlen. Jelenleg mérkőzéseink korlátozások nélkül látogathatóak, ugyanakkor az orrot és a szájat takaró maszk viselését továbbra is javasoljuk. Az esetleges jövőbeli járványügyi korlátozások esetén fenntartjuk a jogot, hogy nem a bérleten feltüntetett helyre biztosítjuk a belépést. Kérjük vegyétek figyelembe, hogy az előírások a vírushelyzettel együtt változhatnak. Köszönjük együttműködéseteket.

Találkozzunk tavasszal is a PICK Arénában!

Hajrá, kékek! Csak előre!

Közzétéve: 2022.11.17.

TOVÁBBI HÍREK

2023
12/05
Meccsre fel! Jön az év utolsó BL-találkozója

Szerdán 18.45-kor a PICK Arénában, a Bajnokok Ligájában a lengyel Industria Kielce együttese lesz az ellenfelünk. Az év utolsó BL-fellépése következik.

2023
12/05
Csodás rajzok érkeztek, eredményt hirdettünk

Eredményt hirdettünk a Legkedvesebb #kékek játékosom rajzpályázaton. Pénteken a PICK Arénában megtekinthető lesz az összes pályamű.

AZ ÖSSZES HÍR