Mikler-, Bánhidi- és PSG-mezek jótékonyságra

Vissza
Mikler-, Bánhidi- és PSG-mezek jótékonyságra

Az alig másfél éves Batonai Patrik komoly műtét előtt áll. Csapatunk csatlakozik az MTK Budapest jótékonysági akciójához: Mikler Roland, Bánhidi Bence és a Paris SG aláírt mezét ajánljuk fel licitre.

Hetekkel ezelőtt az MTK Budapest labdarúgó klub jótékonysági akciót hirdetett. Klubunkhoz is eljutott ez hír, így nem volt kérdés, hogy a MOL-PICK SZEGED is a nemes ügy mellé áll. A kis Batonai Patrik alig másfél éves. Komoly műtét előtt áll, szívtranszplantáció vár majd rá. A beavatkozás után komolyan megváltozik a család élete, hiszen Patrik teljes felépülését csak egy steril lakás és környezet szolgálhatja. A fővárosi kék-fehérek "Veled vagyunk, Patrik" feliratú mezzel is megajándékozták a kisfiút, a Baráti körrel karöltve már több százezer forint gyűlt össze a számára, és az MTK Budapest a Dunaújváros elleni MK-mérkőzés teljes jegybevételét is felajánlja a családnak.  

Mi is szeretnénk tenni, adni a nemes ügy érdekében. Klubunk három mezt ajánl fel licitre. Két magyar válogatott játékosunk, Mikler Roland, Bánhidi Bence és a világhírű Paris SG szerelésére várjuk a felajánlásokat.

50 ezer forintról indulunk, 500 forint licitlépcső.

A vatera.hu-n a következő linkeken várjuk a felajánlásokat:

Bánhidi Bence meze: https://www.vatera.hu/banhidi-bence-mol-pick-szeged-meze-2870837012.html

Mikler Roland meze: https://www.vatera.hu/mikler-roland-mol-pick-szeged-meze-2870836679.html

Paris SG mez: https://www.vatera.hu/paris-saint-germain-kezilabdacsapat-meze-2870838173.html

A licit állásáról folyamatosan tájékoztatjuk majd a szurkolókat. Bízunk abban, hogy a kék tábor ismét megmozdul, és segítjük a kis Patrik minél hamarabbi felépülését. Február 21-én éjfélkor zárul az akciónk, a három mezt a MOL-PICK SZEGED-Grundfos Tatabánya meccs előtt adnánk át.

Ha valaki úgy gondolja, hogy közvetlenül szeretne segíteni, akkor az a következő úton teheti meg:

Batonai Patrik Tamás
11773195-00420501
IBAN: HU60 1177 3195 0042 0501 0000 0000
BIC(SWIFT KÓD) OTPVHUHB”

A mezekre itt lehet licitálni:

Bánhidi Bence

Mikler Roland

Paris SG Handball

Közzétéve: 2020.02.10.

TOVÁBBI HÍREK

2024
05/29
Ezüstéremmel zártuk az NB I-es szezont

A döntő második összecsapásán négy góllal kaptunk ki a Veszprémtől. A találkozó előtt megható programmal köszöntöttük a 2014-ben EHF-kupát nyert szegedi csapatot.

2024
05/28
Szurkolói információk a bajnoki döntőre

Szerdán 18 órakor a bajnoki döntőben a Telekom Veszprém csapatát fogadjuk a PICK Arénában. Szurkolói információk.

AZ ÖSSZES HÍR