Fölényes győzelmet arattunk Mezőkövesden

Magabiztosan nyert Mezőkövesden a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata az NB I hetedik - előrehozott - fordulójában. A félidőben már 20-10-re vezetett a Pastor-csapat, a vége 36-19 lett a Szegednek.

Mezőkövesdi KC-MOL-Pick Szeged 19-36 (10-20)
K&H férfi kézilabdaliga, 7. forduló, Mezőkövesd, városi sportcsarnok, 600 néző. Vezette: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki.
Mezőkövesd: Holló - Szepesi 1, Vukics 1, Selviasiuk 2, Grigorjev 3, Radnics 2, Vaskó 1. Csere: Kovács J. (kapus), Pordán 1, Trivkovics 1, Lókodi 3, Grünfelder, Gulás 1, Kiss 2, Kovács B., Nagy N. Vezetőedző: Molnár Ferenc
MOL-Pick Szeged: Sego - Sostaric 6, Buntic 3, Blazevic, Skube 3, Zubai 3, Källman 1. Csere: Sierra (kapus), Bodó 3, Balogh 5/5, Bóka 3, Gorbok 1, Pedro 6, Thiagus Petrus 1, Gaber,  Fekete 1. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Kiállítás: 10, ill. -
Hétméteres: - ill. 5/5

Sima meccs volt, már a találkozó elején megléptünk, soka labdát szereztünk, a ziccereket pedig értékesítettük. Sego, a második félidőben pedig Sierra jól védett, a különbség egyre nagyobb lett. Az első 30 perc után már 10 góllal vezettünk.

Nem álltunk le a második félidőben sem, jöttek a gólok, a védelem stabilan állt a lábán, a lelkes hazaiak csak ritkán tudtak a kapunkba találni. A vége magabiztos 36-19-es győzelem, ez pedig már a harmadik sikerünk az idei szezonban.

Legközelebb szombaton 18 órakor az újonc Budakalász otthonában lépünk pályára.

Juan Carlos Pastor: - Több védekezési variációt is gyakoroltunk, ezek közül több is hatékony volt. Több játékosom új szerepkörben játszott, elégedett voltam velük, sok könnyű gólt szereztünk, ezért nyertünk ilyen magabiztosan.

Közzétéve: 2016.09.13.