Egy a lényeg: a győzelem

17-12-es félidőt után 30-26-ra nyertünk a K&H férfi kézilabda liga rájátszásában (1-6. helyért) a Balatonfüred ellen.

MOL-Pick Szeged-Balatonfüredi KC 30-26 (17-12)
K&H férfi kézilabda liga, rájátszás az 1-6. helyért, újszegedi sportcsarnok, 1500 néző. Vezeti: Nagy, Túróczy.
MOL-Pick Szeged: Sierra - Csuruvija 5/2, Ilyés 5, Thiagus Petrus 1, Vranjes 1, Källman 4, Mindegía 2. Csere: Ancsin 4, Robledo 5, Balogh 1, Blazevic, Zubai 1, Fekete 1, Bombac. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Balatonfüred: Fazekas - Gábori 1, Petrovszki 4, Szöllősi 4, Ligetvári 1, Bánhidi 2, Bóka 2. Csere: Rózsavölgyi (kapus), Kemény 5, Győri 3, Gerdán, Gyene 2, Németh 1, Kancel, Szilágyi 1. Vezetőedző: Csoknyai István.
Kiállítás: 6, ill. 4 perc.
Hétméteres: 3/2, ill. -

Ötödik meccsünket játszottuk a rájátszásban, és ötödik győzelmünket arattuk. Jól kezdett a Füred, az első félidő közepéig vezettek is. Ezután Sierra bravúrok sokaságát mutatta be, és támadásban is feljavultunk, így fokozatosan sikerült növelni az előnyünket.

A második félidőt is jól kezdtük, azonban az 50. percben 3 gólra feljöttek a vendégek. Szerencsée a hajrában nem remegett meg a kezünk, így a végén 4 góllal nyertünk. Nem játszottunk jól, de a lényeg a győzelem.

Legközelebb áprilsi 28-áb a Vác otthonában lépünk pályára.

Közzétéve: 2016.04.23.