Ma 18.30-kor: THW Kiel-MOL-Pick Szeged

Ma 18.30-kor a VELUX EHF férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének a visszavágóján a MOL-Pick Szeged a THW Kiel otthonában lép pályára. Az első meccsen 33-29-re nyertünk. A találkozót a Sport 1 TV élőben közvetíti.

Minden rendben volt az edzésen, végül nem a meccshelyszínen edzettünk, mert az foglalt volt. A Kiel előttünk gyakorolt, így mindkét csapat egy iskolatornatermében edzett.

Nagy a tét, nem kisebb, mint a legjobb nyolc közé jutás. Csuruvija beteg, így ő nem utazott a csapattal. Mindenki elszánt, várja a visszavágót. Pastor-mester is ezt emelte ki: "Ott a helyünk a legjobb nyolc között!"

A meccset a Sport 1 TV élőben adja, a delmagyar.hu szöveges online tuódításban számol be, a Rádió 88 élőben jelentkezik majd.

Közzétéve: 2016.03.23.