Győzelemmel kezdtük a rájátszást

Győzelemmel kezdtük a K&H férfi kézilabda rájátszását, amely az 1-6. helyért zajlik. 12-12-es félidőt után 30-20-ra nyert a MOL-Pick Szeged a Balatonfüred otthonában. A meccsen José Manuel Sierra remekelt, még gólt is szerzett.

Balatonfüred-MOL-Pick Szeged 20-30 (12-12)
K&H férfi kézilabda liga, rájátszás az 1-6. helyért, 1 forduló, Balatonfüred, 800 néző. Vezette: Herczeg, Südi.
Balatonfüred: Fazekas - Bóka, Ligetvári, Kasparek 6, Szöllősi B. 2, Bánhidi 1, Gyene 2. Bóka 1. Csere: Rózsavölgyi (kapus), Gerdán, Németh 1, Győri 5/4, Kemény 1, Törteli. Vezetőedző: Csoknyai István.
MOL-Pick Szeged: Sierra 1 - Parrondo 1, Ilyés 2, Blazevic, Bombac 3/2, Csuruvija 3, Vranjes 3. Csere: Wyszomirski (kapus), Balogh 1, Thiagus Petrus 1, Ancsin 3, Prodanovics 5, Zubai, Källman 2, Robledo 3, Mindegía 2. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Kiállítás: 6, ill. 8 perc.
Hétméteres: 4/4, ill. 3/2.

Ismét az első 40 percben tartotta jól magát a Füred, ezután robbantottunk, és simán nyertünk. Feljavult a védekezésünk, a második 30 percben összesen 5 akciógólt kaptunk, ami sokat elárul a jó védekezésről. A kapuban remekelt José Manuel Sierra, aki kiváló védesei mellett még gólt is szerzett.

Juan Carlos Pastor: - Szokás szerint rosszul kezdtünk, de a második félidőben összeállt a védekezésünk, volt kapusteljesítmény, így könnyű gólokat szereztünk. Aminek örülök, az 20 kapott gól, ami dicséretes.

A MOL-Pick Szeged legközelebb március 20-án (vasárnap) 18.30-kor a VELUX EHF Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a THW Kielt fogadja az újszegedi sportcsarnokban.

Közzétéve: 2016.03.17.