Remek második félidő, nyertünk Füreden

A félidőben még 17-17 volt az eredmény a Balatonfüred otthonában a K&G férfi kézilabda liga 22. fordulójában. A végén simán, 36-28-ra hoztuk a meccset.

Balatonfüred-MOL-Pick Szeged 28-36 (17-17)
Férfi kézilabda K&H liga, 24. forduló, Balatonfüred, 700 néző. Vezeti: Hargitai, Markó.
Balatonfüred: Rózsavölgyi - Gyene 2, Ligetvári 6/1, Szöllősi 3, Bánhidi 1, Kasparek 6, Bóka 1. Csere: Fazekas (kapus), Gerdán, Németh 1, Győri 4/3, Kemény, Gábori 3. Vezetőedző: Csoknyai István.
MOL-Pick Szeged: Wyszomirski - Bombac 6/5, Vranjes 4,  Parrondo 5, Ilyés 3, Blazevic, Csuruvija 2. Csere: Sierra (kapus), Balogh 2, Prodanovics, Hegedüs, Thiagus Petrus 1, Källman 5, Robledo 4, Mindegía 3, Fekete. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Kiállítás: 4, ill. 4 perc.
Hétméteres: 5/4, ill. 5/5.

Az első félidőben még akadozott a gépezett, de 48 órája még BL-meccset játszott a MOL-Pick Szeged, így érthető volt a gyengébb játék.

A második 30 percben feljavult a védekezés, Sierra jól védett, elől pedig most minden helyzetet értékesített a Szeged, így magabiztos győzelmet aratott.

Zubai Szabolcs mellett Ancsin Gábor sem játszott, jobbátlövőnk kisebb sérüléssel bajlódik, így inkább pihent.

Közzétéve: 2016.03.01.