28-23-ra nyertünk a Vác ellen

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata szombaton Dunakeszin lépett pályára a Vác ellen. 15-10-es félidő után 28-23-ra nyertünk.

Vác-Pick Szeged 23-28 (10-15)
Felkészülési mérkőzés, Dunakeszi.

Gólszerzőink: Zubai, Larholm, Laszica 5-5, Balogh és Vranjes 3-3, Sulc és Ancsin 2-2, Kekezovics, Vadkerti, Parrondo.

Negyedik edzőmeccsét játszott a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata, és harmadik győzelmét könyvelhette Juan Carlos Pastor együttese. Végig magabiztosan vezettünk, és nyertük meg végül a Dunakeszin lejátszott meccset.

A Pick Szeged legközelebb augusztus 21-én (szerda) 17 órakor a Székelyudvarhely csapatát fogadja az újszegedi sportcsarnokban.

Közzétéve: 2013.08.28.