Második félidő vége

30-25

60'

Paris Saint-Germain (francia) – MOL-PICK SZEGED 30–25 (16–14)
Férfi kézilabda, VELUX EHF Bajnokok Ligája, A csoport, 2. forduló. Párizs, Stade Pierre de Coubertin, 2 ezer néző. Vezette: Nikolov, Nacsevszki (macedónok).
PSG: Gérard – Kounkoud 2, Rémili 5/1, Sagosen 4, L. Karabatic 2, N. Karabatic 8, Nahi 4/1. Csere: Corrales (kapus), H. Toft, E. du Rietz 1, Syprzak 3, V. Morros, Abalo 1. Vezetőedző: Raúl González.
MOL-PICK SZEGED: Mikler – Radivojevics 4/2, Maqueda 5, Gaber 1, Bánhidi 3, Källman 1, Bombac 2. Csere: Alilovic (kapus), Bodó 6, Canellas 1, Kaspárek, Stepancic 1, Henigman, Zsitnyikov 1, Sostaric. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Hétméteres: 4/2, ill. 2/2.
Kiállítás: 6, ill. 6 perc.
Nikola Karabatic, szerencséje is van a PSG-nek, 29-25. Kounkoud 2 perc, de a franciáké a labda. 9 másodperc. Időt kér a PSG! Karabatic, ez vége, 30-25.

59'

Kounkoud robog,Bodó-bomba, 28-25.

58'

Remek védekezés, de visszakapja a labdát a PSG. Ajándék. Remek szegedi blokk. Eladjuk.

57'

Karabatic, majd Gaber. Gyors gólváltás, 27.24.

56'

Syprzak marad üresen, 26-22. Källman beállóból, 26-23.

Időkérés

55'

Jó a hazai blokk, de marad nálunk. Eladjuk a labdát. Nagy kár érte. Időt kér a PSG.

54'

Remili kapufa.

53'

Bombac Corrales lábai között, 25-22.

52'

Mikler tolja ki. Bombac az emberek között, 25-21. Mikler ismét.

51'

Hazai hetes. Remili, 25-20. Corrales véd.

50'

Bodó! Iszonyat nagy gól, 24-20.

Időkérés

49'

Syprzak beállóból, 24-19. Időt kérünk.

48'

Mikller véd megint nagyot. Källman ront a szélről.

47'

Corrales véd. Maqueda lőtt.

46'

Du Rietz tört be, 23-19.

45'

Eladjuk, Nikola Karabatic, 22-19. Újból rossz az átadásunk. Ezek döntő hibák.

44'

Mikler lábbal kivédi.

43'

Eladjuk a labdát, ezek hibák. Most hazai kapufa. Mehetünk! Bodó tört be, 21-19.

Időkérés

42'

Luka Karabatic fordul be, 21-18. Időt kérünk.

41'

Sagosen tört be, 20-18.Stepancic telibe a kapufát, nincs szerencséje.

40'

Stepanacic lövését védi Corrales. MIKLER! Ziccert fog!

39'

Eladjuk a labdát, Kounkoud, 19-18.

38'

Elveszik a labdát... Mikler véd hatalmasat.

37'

Hazai hetes, kicsit ajándék. Nahi, a kapufára dobja.

36'

Mikler tolja ki Sagosen lövését. Bánhidi harcol ki hetest, Radivojevics, 18-18.

35'

Canellas, kapussal együtt, 18-17.

34'

Jó a blokk, de marad a PSG-nél a labda. Remili, nem volt kicsi: 18-16.

33'

Hazai hetes. Nahi, 17-15. Zsitnyikov a kezek között, 17-16. Luka Karabatic dumáért 2 perc.

32'

Eladják a hazaiak is. Stepancic, okos volt, 16-15.

31'

Mi kezdünk! Sostaric bent a jobbszélen, balon Nik Henigman. Zsitnyikov is a csapatban. Stepancic beállóban, véd Corrales. Marad nálunk. Eladjuk a labdát.

1. félidő

Első félidő Vége

16-14

30'

Meccs fotó

Bombac lő, Corrales. Véd. Sagosen tört be, 16-14. Ez a félidő.

29'

Okos.Bombac passzol, Bánhidi bevágja, 15-14. Mikler véd, de marad a PSG-nél. Nem volt szerencsénk. Labdát szereztünk. Zúg a "PICK SZEGED!"

28'

Remili az alsóba, remek zárást kapott, 15-13.

27'

MAQUEDA! A pipába, 14-13. Ötödik gólja volt.

26'

Maqueda tört be, Corrales véd, de marad nálunk. Maqueda zunder, Abalo válasz, 14-12.

25'

Bodó fárad, sokkal fölé. Nahi a szélről, 13-11.

24'

Bombac lövése a kapufán csattan, Nikola Karabatic páros lábról, 12-11.

Időkérés

23'

Stepancic 2 perc. Hazai hetes, Nikola Karabaticsot takarta be. Remili telibe a kapufát. Időt kérünk.

22'

Eladja a PSG. Bodó ellépi. Kár érte.

21'

Mikler csodás! Lábbal tolja ki. Bodó 13 méterről! Jó ég! Mekkora gól! 11-11. Morros 2 perc.

20'

Eladjuk a labdát. Nikola Karabatic robog, 11-10. Maqueda 2 percet kap, jogosan. Bodó sokkal mellé.

19'

Nahi kanyarodik fel, 10-10. Corrales véd, de marad nálunk a labda.

18'

Sagosen dől el, 9-9. Bánhidi fordul be, 9-10.

17'

Radivojevics avatja fel Corralest. Vezetünk, 9-8 nekünk. Gaber kap 2 percet.

16'

Maqueda nagyon elkapta, most talpról, 8-8. Kapust is cserélnek a gallok. Mikler véd lábbal. Bravó Roli!

Időkérés

15'

Időt kértek a franciák.Syprzak maradt egyedül, 8-7.

14'

Mikler tolja ki. Maqueda indul el, egyenlítünk, 7-7.

13'

Radivojevics kap remek labdát. Okosan, 6-5. Remili, 7-5. Bodó, szakad a háló, tombol a szegedi tábor, 7-6.

12'

Bánhidi vágja be a rövid felsőbe, 5-4. Nikola Katabatic 2 perc. Sagosen tört be, 6-4.

11'

EladjukNagy bravúr!, Mikler ziccert véd.

10'

Nikola Karabatic talpról, 5-3.

9'

Remili sokkal fölé. Bánhidi harcol ki hetest. Bravó! Radovjevics, 4-3.

8'

Gerard könnyedén véd. Nahi telibe a kapufát, Maqueda bevágja, 4-2.

7'

Mikler beleért, de bevánszorog, Luka Karabatric, 4-1.

6'

Nikola Karabatic kap sárgát. Bodó-bombája a felsőbe, 3-1.

5'

Bombac volt kemény, sárga. Nikola Karabatic repül, 3-0.

4'

Maqueda lő, Gerard véd.

3'

Szélről találnak be a kapuba a franciák, Nahi, 2-0.

2'

Gaber kapott sárgát.

1'

A PSG kezd. Remili emelkedik, 1-0. Geread véd.

Meccs fotó

Üdvözlet mindenkinek Párizsból! 19 órakor kezdünk, második meccsünket vívjuk a Bajnokok Ligájában. A PSG elleni találkozónkat két észak-macedón játékvezető fújja, Slave Nikolov és Gjorgi Nacsevszki. Kövessenek bennünket, szurkoljanak a csapatnak. A helyszínen 31 szegedi szurkoló ad majd erőt nekünk. Gyerünk #kékek! Csak előre!