30. PICK Szeged-Balatonfüred párharc következik

Szombaton 19 órakor (élőben: M4 Sport) a K&H férfi kézilabda liga harmadik fordulójában a Balatonfüred csapatát fogadjuk a PICK Arénában.

A Barca elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés után szombaton máris következik egy újabb feladat, a magyar bajnokságban, a K&H férfi kézilabda ligában a Balatonfüred együttesét fogadjuk a PICK Arénában.

A meccsre a jegymester.hu oldalon ITT lehet belépőt vásárolni, a PICK Arénában a pénztár csütörtökön, pénteken 15 órától 18 óráig lesz nyitva, meccsnapon 15 órakor nyit.

Eddig 29 meccset játszottunk a Balatonfüred ellen, 28-szor nyertünk, egyetlen vereségünk van ellenük. 2008. október 22-én találkoztunk először velük az NB I-ben, akkor idegenben 25-21-re nyertünk. Az első hazai meccsünkön 2009. február 18-án 33-21-re diadalmaskodtunk. Az elmúlt szezonban is két győzelmet könyvelhettünk el, Szegeden 41-32-re, Füreden 32-22-re nyertünk.

A nyáron már találkoztunk szombati ellenfelünkkel, augusztusban az első edzőmeccsünket vívtuk ellenük. A Ludányi Márton sportcsarnokban lejátszott találkozón 37-26 lett a javunkra.

Klubunk meghívta Bordány község lakóit a meccsre, kialakítva egy Bordány-szektort. A településen imádják a sportot, szeretik a csapatunkat, így 200 bordányi drukker lesz velünk.

A Füred az elmúlt szezonban a harmadik helyen végzett a bajnokságban, az idei szezonban eddig két meccset játszottak és nyeretlenek. A Telekom Veszprémtől idegenben 35-24-re kaptak ki, míg a Gyöngyössel hazai pályán 24-24-es döntetlent értek el. Mi két győzelemmel nyitottunk, előbb a Budakalászt, majd a Ceglédet vertük meg.

A szombati bajnokinkat az M4 Sport élőben adja. Az Aréna kapuit és szurkolói boltot 18 órakor nyitjuk meg.

Közzétéve: 2022.09.15.