MK-ezüstérmes a Pick Szeged

Ezüstérmes lett a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata a Dalkia Magyar Kupában, miután a pécsi döntőben 13-13-as félidő után 27-21-re kikapott az MKB-MVM Veszprém együttesétől. A Lauber Desző sportcsarnokban 500 szegedi drukker biztatta a csapatot.

MKB-MVM Veszprém-Pick Szeged 27-21 (13-13)
Dalkia férfi kézilabda magyar kupa, döntő, Pécs, Lauber Dezső sportcsarnok, 3000 néző. Vezette: Dobrovits, Tájok.

Veszprém: Fazekas - Iváncsik T. 1, Nagy L. 5, Chema Rodrigez, Sulic 4, Ilics 8/5, Iváncsik G. 3. Csere: Alilovic (kapus), Terzic 1, Schuch,
Ugalde 3, Vilovszki, Gulyás 2.  Vezetőedző: Carlos Ortega.
Pick Szeged: Mikler - Mindegía 2, Zubai 1, Ilyés 1, Blazevic, Prce 5, Vadkerti 1. Csere: Tatai (kapus), Balogh 2, Ancsin 2, Parrondo, Vranjes 1, Larholm 3/3, Kekezovics 2. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Hétméteres: 7/5, ill. 3/3.
Kiállítás: 6, ill. 14 perc.

Nem sikerült. Ismét ezüstérmes lett a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata a Magyar Kupában. Az 50. percig nyílt volt a küzdelem, ekkor még szoros volt a találkozó. A meccs elején sokáig vezettünk, Mikler Roli jól védett, elől pedig Nikola Prce szépen termelte a gólokat, így 30 perc után 13-13 volt az állás.

Mindenki reménykedett egy jó második 30 percben. Azonban a rossz kezdés végül rányomta a bélyegét az eredményre.

Közzétéve: 2014.04.16.