Jön! Jön! Jön a #kékek vlog!

Vissza
Jön! Jön! Jön a #kékek vlog!

Az országban egyedülálló módon jön az első #kékek vlog! Csütörtök 18 órakor klubunk YouTube-csatornáján jelentkezünk az első résszel.

Új formátummal jelentkezünk klubunk YouTube-csatornáján! Elkészült az első #kékek vlog! A nyitórészben a humor játssza a főszerepet, rengeteg vicces jelenetet láthatnak majd a nézők, bepillantást nyerhetnek a színfalak mögé, szóval izgalomban, különlegességben nem lesz hiány.

Az első résznek lesz egy meglepetésvendége is, aki nem érkezett üres kézzel a két műsorvezetőhöz, Süli Róberthez és Szabó Ferenchez. Az általa felajánlott relikviát a nézők között sorsoljuk majd ki, ha a vlogban feltett kérdésre helyesen válaszolnak.

Jön! Jön! Jön a #kékek vlog! Premier: csütörtökön 18 órakor!

Közzétéve: 2021.01.27.

TOVÁBBI HÍREK

2021
02/27
A PICK KÉZILABDA ZRT. KÖZLEMÉNYE: KORONAVÍRUS

A PICK KÉZILABDA ZRT. KÖZLEMÉNYE: KORONAVÍRUS

2021
02/27
Német lecke következik a BL-ben

Vasárnap 18 órakor a Bajnokok Ligájában a német SG Flensburg Handewitt csapatát fogadjuk. A meccset a Sport1 élőben közvetíti.

AZ ÖSSZES HÍR