Elköszöntünk Stefán Sigurmannssontól

Vissza
Elköszöntünk Stefán Sigurmannssontól

Klubunk közös megegyezéssel szerződést bontott Stefán Sigurmannssonnal. Izlandi játékosunk magyar bajnokként és Magyar Kupa-győztesként távozik tőlünk.

„Sok sikert Sigi!” Nem is kívánhatunk mást, és természetesen jár a köszönet is. Klubunk közös megegyezéssel szerződést bontott a hosszú ideje sérüléssel bajlódó Stefán Sigurmannssonnal, így légiósunk távozik tőlünk.

Sok szépet kaptunk az első izlandi játékosunktól, magyar bajnoki címet szerzett 2018-ban, majd 2019-ben Magyar Kupa-győzelmet ünnepelhetett velünk. A magyar bajnokságban 278 gólt szerzett, a Bajnokok Ligájában 114-szer volt eredményes. Góljai után a szegedi közönség együtt énekelte a B-középpel a „Sigi-nótát”, amely örökzöld sláger marad.

Köszönjük, Stefán Sigurmannsson!

 

Közzétéve: 2021.01.05.

TOVÁBBI HÍREK

2024
07/10
Július 29-én kezdjük a felkészülést

Csapatunk július 29-én Szegeden kezdi meg a felkészülést a 2024–2025-ös idényre.

2024
07/09
Legyél te a Bika!

Augusztusban Bika Castingot tartunk. Legyél te az új szezon #kékek Bikája!

AZ ÖSSZES HÍR