Elköszöntünk Stefán Sigurmannssontól

Vissza
Elköszöntünk Stefán Sigurmannssontól

Klubunk közös megegyezéssel szerződést bontott Stefán Sigurmannssonnal. Izlandi játékosunk magyar bajnokként és Magyar Kupa-győztesként távozik tőlünk.

„Sok sikert Sigi!” Nem is kívánhatunk mást, és természetesen jár a köszönet is. Klubunk közös megegyezéssel szerződést bontott a hosszú ideje sérüléssel bajlódó Stefán Sigurmannssonnal, így légiósunk távozik tőlünk.

Sok szépet kaptunk az első izlandi játékosunktól, magyar bajnoki címet szerzett 2018-ban, majd 2019-ben Magyar Kupa-győzelmet ünnepelhetett velünk. A magyar bajnokságban 278 gólt szerzett, a Bajnokok Ligájában 114-szer volt eredményes. Góljai után a szegedi közönség együtt énekelte a B-középpel a „Sigi-nótát”, amely örökzöld sláger marad.

Köszönjük, Stefán Sigurmannsson!

 

Közzétéve: 2021.01.05.

TOVÁBBI HÍREK

2021
01/14
#kékek vb-blog - Ilyen a napunk (Mikler Roland, 1. rész)

Jön az első rész a #kékek vb-blogban. Csapatunk magyar válogatott kapusa, Mikler Roland ad helyzetjelentést Egyiptomból, meséli el az első napokat.

2021
01/15
Szegedi gólok a világbajnokságon (2. nap)

Szerdán megkezdődött az egyiptomi férfi kézilabda-világbajnokság. A második napon öt MOL-PICK SZEGED-játékos is pályára lépett.

AZ ÖSSZES HÍR