A PICK KÉZILABDA Zrt közleménye: Koronavírus

Vissza
A PICK KÉZILABDA  Zrt közleménye: Koronavírus

Csapatunk játékosai a Kielce elleni BL-mérkőzést követően a protokollnak megfelelően 24 óra eltéréssel két PCR-teszten vettek részt. Az eredmények megérkezéséig az utazó keret minden tagja hatósági karanténban volt.

Csapatunk játékosai a Kielce elleni BL-mérkőzést követően a protokollnak megfelelően 24 óra eltéréssel két PCR-teszten vettek részt. Az eredmények megérkezéséig az utazó keret minden tagja hatósági karanténban volt.

A tesztek eredménye alapján újabb játékosunk fertőződött meg Covid-19 vírussal. Az eljárásrendnek megfelelően az MKSZ-t és az EHF-et, illetve a Kielce és a HC Vardar 1961 csapatát értesítettük, emellett folyamatosan kapcsolatban vagyunk az ÁNTSZ-szel, valamint a rendőrséggel.

A Kielcébe utazó keretünk minden tagja ismét hatósági karanténba került. A folyamatos tesztelésről, illetve az elkülönítésről klubunk továbbra is folyamatosan intézkedik.

Klubunk eddig is a szokásosnál szigorúbb járványügyi intézkedéseket vezetett be és a továbbiakban is mindent megteszünk annak érdekében, hogy sportolóink, stábtagjaink, valamint munkatársaink egészségét megőrizzük.

Az október 1-jére kiírt, HC Vardar 1961 elleni mérkőzésünkre szóló jegyértékesítést felfüggesztjük.

Az eset kapcsán felmerülő további fejleményekről amint további, megosztható információval rendelkezünk a szurkolóinkat és a nyilvánosságot tájékoztatjuk.

Szeged, 2020. 09. 27.

Közzétéve: 2020.09.27.

TOVÁBBI HÍREK

2020
12/04
Idegenbeli premier az újonc ellen

Vasárnap 18 órakor a K&H férfi kézilabda ligában idegenben, az újonc Veszprémi KKFT otthonában lépünk pályára. A meccset a hazai klub élőben adja majd.

2020
12/03
Nem sikerült legyőzni a Flensburgot

Hiába küzdöttünk, hajtottunk, 11-10-es félidő után 26-24-es vereséget szenvedtünk az EHF Bajnokok Ligájában, az SG Flensburg-Handewitt otthonában.

AZ ÖSSZES HÍR