A PICK KÉZILABDA ZRT. KÖZLEMÉNYE: KORONAVÍRUS

Vissza
A PICK KÉZILABDA ZRT. KÖZLEMÉNYE: KORONAVÍRUS

Klubunk a tegnapi nap elvégezte a hatósági karanténban lévő játékosok, stábtagok, valamint munkatársaink második tesztjét.

Klubunk a tegnapi nap elvégezte a hatósági karanténban lévő játékosok, stábtagok, valamint munkatársaink második tesztjét.

A tesztek eredménye alapján klubunknál jelenleg hat játékos rendelkezik pozitív koronavírus teszttel. Azon játékosaink, stábtagjaink, valamint munkatársaink, akiknek mindkét tesztje negatív eredményt hozott, a mai napon elhagyhatták a hatósági karantént. A pozitív teszttel rendelkezők a hatósági protokollnak megfelelően továbbra is karanténban tartózkodnak.

Edzéseink szigorú egészségügyi intézkedések mellett a mai nappal újraindulhatnak.

A 2020. szeptember 19-ére kiírt, Cegléd elleni mérkőzésünket a Magyar Kézilabda Szövetség elhalasztotta. Ennek, valamint az eredetileg 2020. szeptember 17-ére kiírt MOL-Pick Szeged – PSG Handball elleni mérkőzésünk új időpontjáról a Magyar Kézilabda Szövetség, valamint az EHF a későbbiekben dönt.

Közzétéve: 2020.09.18.

TOVÁBBI HÍREK

2021
04/17
Jó játékkal nyertünk Tatabányán

Magabiztos győzelmet arattunk a K&H férfi kézilabda liga rangadóján. A Tatabánya otthonában 18-11-es félidő után 31-24-re nyertünk.

2021
04/15
Rangadót játszunk Tatabányán

Szombaton a K&H férfi kézilabda ligában 19 órakor rangadót játszunk a Tatabánya otthonában. A meccset az M4 Sport+ élőben adja.

AZ ÖSSZES HÍR