A PICK KÉZILABDA ZRT. KÖZLEMÉNYE: KORONAVÍRUS

Vissza
A PICK KÉZILABDA ZRT. KÖZLEMÉNYE: KORONAVÍRUS

Klubunk a tegnapi nap elvégezte a hatósági karanténban lévő játékosok, stábtagok, valamint munkatársaink második tesztjét.

Klubunk a tegnapi nap elvégezte a hatósági karanténban lévő játékosok, stábtagok, valamint munkatársaink második tesztjét.

A tesztek eredménye alapján klubunknál jelenleg hat játékos rendelkezik pozitív koronavírus teszttel. Azon játékosaink, stábtagjaink, valamint munkatársaink, akiknek mindkét tesztje negatív eredményt hozott, a mai napon elhagyhatták a hatósági karantént. A pozitív teszttel rendelkezők a hatósági protokollnak megfelelően továbbra is karanténban tartózkodnak.

Edzéseink szigorú egészségügyi intézkedések mellett a mai nappal újraindulhatnak.

A 2020. szeptember 19-ére kiírt, Cegléd elleni mérkőzésünket a Magyar Kézilabda Szövetség elhalasztotta. Ennek, valamint az eredetileg 2020. szeptember 17-ére kiírt MOL-Pick Szeged – PSG Handball elleni mérkőzésünk új időpontjáról a Magyar Kézilabda Szövetség, valamint az EHF a későbbiekben dönt.

Közzétéve: 2020.09.18.

TOVÁBBI HÍREK

2021
07/26
Felméréssel indult a felkészülés

Csapatunk hétfő délelőtt elkezdte a felkészülést a 2021-2022-es szezonra. Felméréssel indult az első nap.

2021
07/23
Dr. Szűcs Ernő Péter: megyünk tovább csak előre!

Július 26-án elkezdjük a felkészülést a 2021–2022-es szezonra. Az új idény rengeteg izgalmat és különleges eseményt tartogat majd. Klubunk elnökével, dr. Szűcs Ernő Péterrel beszélgettünk.

AZ ÖSSZES HÍR