Meccseink a Sport TV-n - ma este #kékek

A Sport TV mindig kiemelt figyelmet szentelt a férfi kézilabdának. Szurkolóink több egykori meccsünket is láthatják majd. Pénteken este pedig a #kékek legfrissebb adása következik.

Csütörtökön már két mérkőzésünket, a Barcelona és a Flensburg elleni hazai BL-találkozónkat tűzte műsorra a Sport TV. Az elkövetkező hetekben több idei csoportmeccsünket is megismétlik, illetve BL-klasszikusok néven régi, felejthetetlen találkozó is szerepel a programban.

Az elkövetkező napok meccsei a Sport TV-n.

Péntek, Sport2, 16.15: MOL-PICK SZEGED-Barcelona

Sport1, 19.30: #kékek – csapatunk klubtévéje

Vasárnap, Sport1, 19.30: PPD Zagreb-MOL-PICK SZEGED

Hétfő, Sport2, BL-klasszikusok, 19 óra (2015. szeptember 20.): MOL-PICK SZEGED-KS Vive Tauron Kielce 31-30 (Dean Bombac 11 gólt szerzett ezen a meccsen!)

Kedd, Sport1, BL-klasszikusok, 7.45: MOL-PICK SZEGED-KS Vive Tauron Kielce

Cikk: Süli Róbert

Közzétéve: 2020.03.20.