Minden szegedi játékos gólt szerzett Vácott

18-12-es félidő után 35-24-re nyertünk a Vác otthonában a K&H férfi kézilabda liga rájátszásában. Minden pályára lépő szegedi játékos gólt szerzett, a kapus Piotr Wyszomirski is betalált.

Vác-MOL-Pick Szeged 24-35 (12-18)
K&H férfi kézilabda liga, rájátszás 1-6. helyért, 6. forduló, Vác, 500 néző. Vezette: Medve, Nagy.
Vác: Vitáris -  Terenyi 2, Bartók 11/2, Lendvay 1, Pavlovics 2, Munkácsi 1, Császár 2. Csere: Vucsicsevics, Kökény, Csisztabajev, Asztrasapkin, Vasics 1, Pál 3, Tyiskov 1, Fekete D..  Edző: Zsiga Gyula.
MOL-Pick Szeged: Wyszomirski 1 - Parrondo 1, Vranjes 5, Thiagus Petrus 3, Ilyés 1, Källman 1, Mindegía 5. Csere: Balogh 3, Bombac 2/2, Robledo 5, Fekete B. 1, Blazevic 1, Zubai 2, Csuruvija 2, Ancsin 2.  Edző: Marko Krivokapics.
Kiállítás: 8, ill. 8 perc.
Hétméteres: 2/2, ill. 2/2.

A 7. percig volt szoros, ezután nem volt kérdés, hogy simán nyerünk. Nagyon sok labdát szereztünk, és ezekből könnyű gólokat értünk el. Már az első 30 perc után 18-12 volt nekünk.

Mindegía és Robledo gólajival indult a második játékrész, tovább nőtt a távolság a két csapat között. A végén 35-24-re nyertünk, immár hatodik győzelmünket könyvelhettük el a rájátszásban.

A meccsen Marko Krivokapics volt az edzőnk, Juan Carlos Pastor a lelátóról nézte végig a találkozót. Spanyol mesterünk egymeccses eltiltást kapott, amit most le is töltött. Krivokapics életében elsőzör volt edző NB I-ben, és első győzelmét könyvelhette el.

Legközelebb május 4-én (szerda) 18 órakor a Tatabánya otthonában játszunk.

Közzétéve: 2016.04.28.