Jól sikerült a Rossmann-Pick házibajnokság - Thiagus Petrus volt a Mikulás

Szegeden, a Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskolában „Csak játssz!” néven rendeztük meg a Rossmann-Pick Szeged házibajnokságot.

Remek hangulatban zajlott a torna, amelyen a Pick Kistelek, a Pick Hódmezővásárhely, a Tigrisek Csongrádi Utánpótlás Kézilabda Egyesület, a Pick Szeged U9, a Pick Szeged U10 vett részt. A lényeg a játékon volt, minden csapat győztes lett. A nap meglepetése a Mikulás volt. A MOL-Pick Szeged brazil válogatott játékosa, Thiagus Petrus öltözött be, és vitt ajándékot a gyerekeknek.

Közzétéve: 2015.12.07.