Végeredmény

25-40

60'

60'

Tournat, 25-39. Canellas is beköszön, 25-40!Mikler védéssel zárul a meccs! Nyerünk! Döntőbe jutunk!

59'

Kétszer adjuk el a labdát,Kaspárek visszaszerzi, Bodó ziccer, 24-39.

58'

Elszórjuk a labdát, Damatrin, 24-38.

57'

Remek blokk, Mikler lehúzza, lépés nálunk, Augustinussen, 23-38.

56'

Eladjuk Damatrin, 22-38.Canellas lő, véd a francia kapus.

55'

Bodó-bomba, de mekkora, Radivojevics ziccer, 21-38! Időt kér a Nantes! Mikler, most Buricsot szedi le!

54'

MIKLER! Ziccert tolt ki!

53'

Eladjuk, Augustinussen, - még szerencse, hogy kevés gólt szerzett, leírni a nevét -, Kaspárek válasz, 21-36.

52'

Ovnicek tört be, 19-34. Végig megy a labda, Radivojevics, 19-35. Buric, 20-35.

51'

Henigman! Ő is ejt, a balszélről! 18-34.

50'

Radivojevics teker, ejt, nagy taps jár érte, 18-33. Cavalcanti sokkal fölé.

49'

Tournet üt oda Kaspáreknek, elveszítette a fejét, 2 perc!

48'

Henigman blokkol. Marad a Nantes-nál. Most Kaspárek és Henigman. Nagyon pörgünk! Francia hetes! Lazarov, 18-32

47'

Mikler parádés formában. Kaspárek estében vágja be, 17-31. Henigman szerzett labdát, robog, ő is beköszön: 17-32.

46'

Bodó talpról, 17-30.

45'

Minne, zúgó kapufa, eladjuk a labdát. Mikler ezt is, most mázlija volt, de jó kapusnak van az!

44'

Labdát szerzünk, Radivojevics, 17-29.

43'

Minne sokkal mellé. Bombac talpról, ma minden bejön! 17-28!

42'

Kaspárek, mekkora dugó! 17-27!

41'

Radivojevics húzza le, 17-26. Mikler kézzel véd.

40'

Balaguer, ebbe is beleért Mikler, 17-25.

39'

Parádés blokk, Maqueda ziccer, 16-25.

38'

Bombac is ellépi, Minne nem, 16-22. Gaber tarthatatlan, 16-23. Labdát szerzünk, Källman ejt, szemtelen, 16-24.

37'

Elveszítjük a labdát. Briet ellépi.

36'

Időt kér a Nantes! Buric tekert, 15-22.

35'

Bombac álomátadás, Gaber, 14-21. Källman ziccer, 14-22.

34'

Ovnicek Mikler feje mellé, 14-20. Elnézést kért!

33'

Maqueda egy csel, ziccer, gól, 13-19. Mikler, kézzel, lábbal! Radivojevics a pipába, ö a 11. játékosunk, aki gólt szerzett, 13-20.

32'

Eladjuk a labdát. Mikler tolja ki! Minne 2 perc! Az első gall kiállítás.

31'

Mi kezdjük a második 30 percet. Maqueda ad nagy labdát, Gaber, 13-18. Belemenés a franciáknál.

1. félidő

Első félidő Vége

13-17

30'

30'

Újabb remek védekezés. Canellas-Maqueda-Blazevic a labda útja, Ciro bevágja, 12-17. Petraud gólja zárja a félidőt, 13-17.

29'

Rosta is beköszön, 12-15.Labdát szerzün! Bodó elküld mindenkit, hatról, szakad a háló, 12-16. Bodó 5. gólját szerzi!

28'

Labdát szerzünk, Bodó ér fel a leggyorsabban, bevágja, 12-14. Mikler véd lábbal. Ez ma nagyon megy neki!

27'

Bodó! Kapussal együtt, 12-13.

26'

Tournat kap remek labdát, 12-12.

25'

Elveszítjük a labdát, MIKLER, Minne ziccerét védi! Hofmann véd!

24'

Meccs fotó

Maqueda, okosan, 10-12. Két perc is lehetett volna... de itt ilyen nincs. Nyokas a felhők között, 11-12.

23'

Minne 3. gólja, 9-11. Sostaric mellé lő. Buric fordult, 10-11.

22'

Időt kérünk! Bodó emelkedik, a pipában táncol a labda, 8-11. Henigman kap 2 percet.

21'

Minne talpról, nagy gól, 8-10.

20'

Nem jut el Rostához, Balaguer üresen, 7-10. Elveszik...

19'

Petraud tört be, 6-10. Eddig a 10 gólunkat hét játékos szerezte!

18'

Bodó bent, a labda is, 5-10.

17'

Rosta szerzett labdát, Bombac mint Usain Bolt, lefutott mindenkit, 4-9. Nyokas talpról, 5-9.

16'

MIKLER! Kézzel kitolja! Nagy bomba volt! Zsitnyikov belemegy.

15'

Sostaric 2 perc, francia hetes, a negyedik, Rivera, Alilovic jött be, kapufa! Stepancic mellé.

14'

Zsitnyikov a kezek között, 4-8.

13'

Időt kér a Nantes. Mikler, a kipattanó után Minne, 4-7.

12'

Labdaszerzés, Källman, 3-7.

11'

Mikler megint lábbal, Sostaric beállóból, ront.

10'

Gaber harcol ki hetest. Sostaric, 3-6.

9'

Kínai! Sostaric, 3-5. Jár a taps! Ovnicek mellé. Bombacot terítik le, csak szabad.

8'

Most elveszik a labdát, Pastor is kérdezi: miért? Eladja a Nantes.

7'

Stepancic kap 2 percet, megint francia hetes, nem lesznek velünk a sporik... Rivera, 3-4.

6'

Gaber ront, Mikler megint, marad a Nantes-nál, eladják. Gaber emberrel együtt, 2-4.

5'

Bombac talpról, 1-3. Megint francia hetes, Rivera, Mikler beleért, 2-3.

4'

Zsitnyikov remek csel, véd Nielsen, marad nálunk a labda.

3'

Stepancic vágja be az alsóba, 0-2. Francia hetes, Rivera, 1-2.

2'

Újabb Mikler védés!

1'

Kékben leszünk! A Nantes kezd! Mikler védéssel indul a meccs, Källman a szélről, 0-1.

Első félidő kezdete

Meccs fotó

Ma is a helyszínről jelentkezünk, élő szöveges közvetítést olvashatnak majd.
A torna eddig eredményei, A csoport: Elverum-MOL-PICK SZEGED 32-32, Nantes-Elverum 35-32. B csoport: Montpellier-Csehov 35-27, Csehov-Benfica 34-27.