32-32

60'

60'

Elverum-MOL-PICK Szeged 32-32 (17-19)
Euro Tournoi nemzetközi férfi kézilabdatorna, A csoport, 1. mérkőzés, Strasbourg, Rhénus Aréna, 1500 néző. Vezette: Yann Carmaux, Julien Mursch(franciák)

MOL-PICK Szeged: Alilovic - Radivojevics 9/3, Maqueda 2, Bombac 1, Gaber 3, Bodó 1, Källman. Csere: Mikler (kapus), Rosta 4, Sostaric 3, Kásperek 3, Stepancic 3, Canellas 1, Zsitnyikov, Blazevic, Henigman, Sigurmannson 2. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Kiállítás: 4, ill. 6 perc.
Hétméteresből: 2/2, ill. 4/3
Sandel talpról, 32-31. Sigurmannsson a szélről, 32-32. Időt kér az Elverum! 17 másodperc van hátra. Mikler véd. Döntetlennel kezdünk a tornán: 32-32 a végeredmény.

59'

Időt kérünk! Stepancic tört be, 31-31.

58'

Burud 2 percet kap. Zsitnyikov eladja, Gudjonsson bevágja, 31-30.

57'

Canellas lő, véd a norvég kapus. Frederiks tört be, 30-30.

56'

Labdát szerzünk, Rosta, 28-30. Henneberg emelkedik, 29-30.

55'

Zsitnyikov 2 perc, Elverum hetes. Henneberg, 28-29. Stepancic lő, megáll a gólvonalon a labda.

54'

Egyre többet kell törölni. Rosta, most okosan, 27-29.

53'

Időt kér az Elverum! Mikler véd!

52'

Rosta. Fries véd!

51'

Véd a norvég kapus is. Pettersen, 27-28.

50'

Blazevic kap 2 percet. MIKLER ROLI! Kitolja a ziccert!

49'

Labdát szerzünk, Sigurmannsson, 26-27. Sostaric robog, 26-28.

48'

Remek védekezés, sokkal fölé, mehetünk, nincs hetes, Rostát lökték meg.

47'

Eladjuk, Mikler ziccert véd, marad a norvégoknál.

46'

Langass tekeri be, 26-26.

45'

Mikler véd! Stepancic iszonyat nagy gól, 25-26.

44'

Pettersen tört be, eladjuk, Linderud, majd Sostaric, 25-25. Pörögnek az események.

43'

Mikler véd ziccert. Stepancic kapufa, Sostaric bevágja, 23-24.

42'

Stepancic, 23-23.

41'

Henigman 2 percet kap. Linderud a szélről, 23-22.

40'

Újból eladjuk a labdát. Sok a hiba.

39'

Eladjuk a labdát. Sandel tört be, 22-22.

38'

Bombac szerzett labdát.

37'

Solstad maradt középen üresen, 21-22. Kásperek talpról, véd a kapus.

36'

Mikler lábbal véd. Sostaric ront, pedig remek támadás volt.

35'

Gaber üresen, a kapus lábai között, 20-22.

34'

Gaber most ront, Solstad nem, 20-21.

33'

Labdát szerzünk, Bombac megy bele. Blonz lép meg, 19-21.

32'

Frederiks, majd Gaber beállóból, 18-21.

31'

Mi kezdünk. 19-17 nekünk! Jön a kapuba Mikler Roland. Kásparek, 3. gólja, 17-20.

1. félidő

30'

Sandel 2 perc. Gaber harcol ki hetest, Imsgard jön a kapuba, Radivojevics, 18-17. Alilovic véd, Radivojevics, 17-19. Alilovic véd, üres a kapu, mellé, ez a félidő! 19-17-re vezetünk, Bogdan Radivojevics 9 gólt szerzett eddig.

29'

Sigurmannsson ront, Linderud, 17-17.

28'

Linderud a szélről, 16-17. Elveszik a labdát, Alilovic véd lábbal.

27'

Alilovic véd testtel. Kásperek remek csel, a kapus feje felett vágja be, 15-17.

26'

Canellas a kezek között, 15-16.

25'

Norvég időkérés. Westby, 15-15.

24'

Westby, 14-14. Burud kap 2 percet. Micsoda játék, rendesen szétszedtük a falat, Stepancic remek átadás, Gaber, 14-15.

23'

Zsitnyikov ad nagy labdát Gabernek, hetes. Radivojevics, telibe a kapust, rávetődik (!), bevágja, 13-14.

22'

Norvég hetes. Elverhoy, 13-13.

21'

Alilovic, majd a norvég kapus is véd.

20'

Westby, majd Radivojevics, elemében a szerb, 13-12 nekünk.

19'

Remek védekezés, miénk a labda! Radivojevics nehéz szögből, véd a kapus.

18'

ALILOVIC! Majd Radivojevics robog, 5. gólja, vezetünk, 12-11.

17'

A vezetésért támadhatunk. Fries véd.

16'

Alilovic tolja ki.

14'

Vonalra lép a norvég szélső. Mehetünk az egyenlítésért. Kásperek a testek mellett, okos, 10-10.

13'

Rosta fordul be, a hosszúba lövi, 10-8. Blazevic kap 2 percet. Labdát szerzünk, Radivojevics az üres kapuba, 10-9.

12'

Radivojevics, majd jön gyorsan a válasz, Sandel, 10-7.

11'

Elverhoy, pedig Alilovic beleért, nem volt szerencséje. Gaber harcol ki hetes. Radivojevics, 11-11.

11'

Könnyen eladjuk, Orsted, 9-6.

10'

Labdát szerzünk, mehetünk, Maqueda megy bele. Sandel hatalmas gólt lő, 8-6.

9'

Időt kérünk.Rosta kap remek labdát, 7-6.

8'

Elverhoy egy csel után tört be, újból kettővel vezet az Elverum, 7-5.

7'

Elverhoy tört be, 6-5. Fries véd.

6'

Sandel nagyon él, 5-4, majd Bombac, 5-5.

5'

Labdát szerzünk, Bodó harcol ki hetest. Radivojevics, a pipába, 4-4.

4'

Sandel a szélről, Maqueda, blokkról, 4-3.

3'

Véd Fries. Elvedrhoy, majd Maqueda, 3-2.

2'

Bodó-bomba, 1-1. Szakad a háló! Jó ezren a lelátón! Beállóból ismét az Elverum jut vezetéshez, 2-1.

1'

Fehérben játszunk. Ez a premier ebben a mezben. 1995 óta rendezik meg a tornát, aminek komoly rangja van. Az Elverum kezd.Sandel tört be, 1-0.

Üdvözlet mindenkinek Strasbourgból. Hamarosan kezdünk. Yann Carmaux és Julien Mursch, azaz két francia spori vezeti a meccset.