29-23-ra nyertünk a Juniorválogatott ellen

Magabiztos, 29-23-as győzelmet arattunk hétfő este Balatonbogláron a Juniorválogatott ellen. Legközelebb szombaton 18 órakor itthon a Mezőkövesd csapatát fogadjuk.

Juniorválogatott-Pick Szeged 23–29 (15–18)
 Férfi kézilabda NB I, 23. forduló. Balatonboglár, 350 néző. Vezette: Bóna, Miskei.
Juniorválogatott: BORBÉLY – Kovacsics 1, Priczel 3, Törteli, Gyene 1, VIZES 7/4, Albert-Tóth 1. Csere: Miklós (kapus), Vasvári 1, Rózsavölgyi, Horvácki 3, Bujdosó 2, Pócz Nagy, Tóth B. 2, Horváth D. 2. Szövetségi edző: Csoknyai István.
Pick Szeged: Tatai – Gidai 5, Ancsin 5, Mindegía 1, ZUBAI 3, Ilyés 1, VADKERTI 4. Csere: Mikler, Tóth M. (kapusok), Hegedüs 4, Larholm 5/5, Prce 1, Fekete, Laszica. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor. Hétméteres: 4/4, ill. 6/5.
Kiállítás: 6, ill. 10 perc.
Az eredmény alakulása. 5. perc: 0–4. 11. p.: 4–6. 17. p.: 7–10. 20. p.: 10–11. 25. p.: 12–14. 34. p.: 15–18. 40. p.: 16–20. 46. p.: 18–22. 51. p.: 19–25. 57. p.: 21–28
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 4/4, ill. 6/5

Gidai Máté három találatával kezdődött a meccs, majd Zubai Szabolcs is a kapuba talált, így gyorsan megléptünk a fiatal juniorválogatottól. 4-0-nálk lőtték az első góljukat, ezután azonban többször is könyelmeskedtünk, így szorosabb lett a meccs. A második félidőben Vadkerti remekelt, a góljainak köszönhetően nőtt akülönbség, így a végén 29-23-ra nyertünk.

Juan Carlos Pastor: – Nagyon nehéz meccs volt, mivel egy hosszú sorozat végén járunk. A legfontosabb, hogy megszereztük a két pontot, és nem sérült meg senki.

Legközelebb szombaton 18 órakor a Mezőkövesd ellen hazai környzetben lépünk pályára.

Közzétéve: 2014.03.03.